Aan de Oever Guesthouse
Beschrijving van de accommodatie
Aan de Oever Guesthouse ligt verscholen tussen oude eikenbomen, aan de voet van de Langeberg Mountains en direct aan de oever van de Koornlands River. Het guesthouse maakt deel uit van de Aan de Leisure Collection en is gebouwd in klassieke Kaaps-Hollandse stijl, passend bij het historische karakter van Swellendam, de derde oudste stad van Zuid‑Afrika. De ligging aan het water en de groene tuin zorgen voor een rustige, ontspannen sfeer waar gasten zich meteen thuis voelen.
De accommodatie bestaat uit dertien elegant ingerichte kamers en suites, elk met een eigen badkamer en privé‑ingang. Sommige kamers hebben een balkon of veranda met uitzicht op de bergen of de tuin. Voor families en kleine groepen zijn er bovendien enkele self‑catering cottages beschikbaar in Swellendam, ideaal voor wie graag iets meer ruimte en zelfstandigheid heeft.
Tijdens uw verblijf kunt u genieten van het zwembad, het zonnedek en de gezellige braai‑plek, perfect voor een ontspannen einde van de dag met een glas wijn in de hand. Het guesthouse biedt een mooie selectie lokale wijnen uit de Robertson Valley, evenals bier, cider en frisdranken. Het vriendelijke team staat altijd klaar om te helpen en zorgt voor een warme, persoonlijke sfeer. In de tuin hoort u de rivier zachtjes voorbij stromen en ziet u regelmatig verschillende vogelsoorten die hier graag neerstrijken.
Aan de Oever staat ook bekend om het uitgebreide ontbijt, dat dagelijks wordt geserveerd en een heerlijke start van de dag vormt.
Beschrijving van de omgeving
Aan de Oever ligt op loopafstand van het historische centrum van Swellendam, met musea, kunstgaleries, kleine winkels en gezellige restaurants. De stad is rijk aan geschiedenis en cultuur, en wordt omringd door prachtige natuurgebieden. Dankzij de centrale ligging is dit een ideale uitvalsbasis voor reizigers die de regio willen verkennen.
Swellendam ligt aan de Garden Route, ongeveer halverwege tussen Kaapstad en George. Route 62, een van de mooiste autoroutes van Zuid‑Afrika, ligt op slechts dertig minuten rijden. Ook Cape Agulhas, het zuidelijkste punt van Afrika, bereikt u binnen ongeveer een uur. Voor natuurliefhebbers is het De Hoop Nature Reserve een absolute aanrader; dit ligt op ongeveer anderhalf uur rijden en is perfect voor een dagtocht.
Daarnaast bevindt de Robertson Wine Route zich op slechts een half uur afstand via Bonnievale, waar u kunt genieten van wijnproeverijen, wijngaarden en prachtige landschappen.
.
Klanten over Aan de Oever Guesthouse
Handige ligging in centrum, leuk oud Afrikaans verblijf, douche wat vervuild, ontvangst beetje kil, maar verder was het prima!
Prima hotel met een geweldig ontbijt
gezellig, familiaal, authentiek Zuid-Afrikaanse charme, zowel 2-persoons- als gezinskamers, ideaal voor een grote familie reünie. Heel vriendelijk en gedienstig personeel. Lekker ontbijten in een overdekt terras met mooi uitzicht op tuin, zwembad en vallei.
Leuk gelegen, fijne ruime family kamer, prima ontbijt, aardige mensen. Kortom een prima plek om 2 dagen te overnachten en vanuit hier de omgeving te verkennen.
Eén van onze favorieten in Swellendam, fijn om te horen dat u genotenheeft van uw verblijf!
Mooie kamer, op de begane grond.
Handige lokatie, centrum dichtbij met leuke restaurants en mooi museum.
Swellendam is een leuk plaatsje.
Goed ontbijt.
Kortom goed verblijf
Ontzettend leuk Guesthouse waar wij een hele toffe en ruime zolderkamer hadden. Het uitzicht op het groen en de bergen vanaf ons terras en vanaf het zwembad is echt heel mooi. Het ligt ook in een heel leuk wijkje, heel gemoedelijk. Heerlijk en gevarieerd ontbijt en wederom zeer vriendelijk personeel. Ze hebben ons goed geholpen bij het vinden van een restaurant op maandagavond wat een Swellendam soms een uitdaging is.
Hartelijk dank voor uw mooie review en alle feedback op de verschillende verblijven, dat waarderen we heel erg!
Een mooie groene locatie. Helaas werden we niet echt ontvangen. De stroom was eraf. Hadden we nog niet meegemaakt en we werden er ook niet over geïnformeerd. We hebben in de kou gezeten ( beneden ook de kachel niet aan). Er was geen centrale plek om wat te drinken of warm te zitten. In het donker naar de toilet ( iphonelamp). Was moeilijk om een restaurant te vinden op loopafstand die open was en niet vol. Volgende dag kennis gemaakt met de gastvrouw. Gevraagd om een kaars. Tijdens het op stap zijn heeft ze de airco op onze kamer aangepast zodat we onze kamer niet meer konden opwarmen. Ontbijt was goed. Locatie en kamer prachtig, leuk dorpje. Helaas kregen we heel erg gevoel van beknibbelen. Jammer.
Wat een leuke Guesthouse. Prachtig uitzicht vanaf het zwembad. Heerlijke tuin met prachtige bloemen en planten en spelende waterhoentjes.
Wat vind je van deze accommodatie?
Laat het ons weten!
