3 daags St. Lucia avontuur (reisnr. ER 153)
In dit pakket zitten naast uw overnachtingen en maaltijden volgens beschrijving ook een night drive, een Big Five safari tour en een cruise over het St. Lucia meer.
Reisschema:
Dag 1:
Rond twee uur wordt u verwacht in Umlilo Lodge. U heeft rustig de tijd om te acclimatiseren tot 18.00 uur . Dan staat in de boma het diner voor u klaar. Om 19.00 uur begint uw eerste avontuur: de nightdrive.
Deze 2 1/2 tot 3 uur durende tocht voert u over de 4 x 4 routes in het Eastern Shores Reserve. U zult hopelijk vele nachtdieren spotten. De kans om nijlpaarden, buffalos, uilen, arends, kudu's, waterbokken, luipaarden, phytons en crocodillen te spotten is met name aanwezig. U reist in een open 4 x 4 landrover.
Dag 2:
De gehele dag gaat u op pad op zoek naar de Big Five in het Hluhluwe game reserve. Ooit was dit het gebied waar de Zulu chief Shaka op jacht ging. Het park is bekend vanwege de witte neushoorn. Wij hopen natuurlijk deze te spotten maar ook de olifant zullen we wellicht tegenkomen.
Een braai (bbq) lunch is inbegrepen.
Rond 18.00 uur bent u weer terug bij uw lodge en wacht het diner op u.
Dag 3:
Na het ontbijt om 08.00 uur vertrekt u voor een cruise op het St. Lucia lake. 2 uur lang gaat u op zoek naar de nijlpaarden, de crocodillen en een uitbundige vogel populatie. Na terugkomst checkt u uit bij Umlilo lodge
Heeft u nog geen vlucht: klik dan hier: vluchten
Wilt u een reis- en annuleringsverzekering afsluiten klik dan hier: reisverzekeringen
Heeft u advies nodig of meer informatie neem dan contact met ons op klik hier: contact

|
Reisduur: |
3 dagen, 2 nachten |
|
Vertrek: |
Dagelijks |
|
Accommodatie: |
4 sterren Lodge |
|
Verzorging: |
2x ontbijt, 1x lunch en 2x diner |
|
Vervoer |
Open 4x4 Land Rover |
|
Prijs: |
Per persoon op basis van 2 persoonsbezetting |
|
Startpunt: |
Umlilo Lodge |
|
Eindpunt: |
Umlilo Lodge |
|
Malariagebied: |
Nee |
|
Leeftijd: |
Alle leeftijden |
|
Reiskenmerken: |
Actief, Safari, Advontuur |
|
Landen: |
Zuid-Afrika |
|
Hoogtepunten: |
Nacht Safari, Big 5 Safari, Boot tocht op St. Lucia Lake |
|
Visa nodig |
Nee |
|
Inbegrepen |
Niet Inbegrepen |
| Omschrijving | 01/11/10 tot 31/10/12 |
|---|---|
| 2 persoons kamer | € 354,00 |